Recenze

RED INDO

result is 0
sku is RED INDO sample sku is RED INDO-Sample now it is 2024-06-16 07:10:43
current year and month is 2024-06
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
RED INDO
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is RED INDO sample sku is RED INDO-Sample now it is 2024-06-16 07:10:43
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is RED INDO-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Red Indo je vysoce kvalitní kratomový produkt, pečlivě sklizený z divoce rostoucích kratomových rostlin v exotické džungli Aceh v Indonésii. Tato červená varianta je oblíbená pro své silné uklidňující a relaxační účinky, ideální pro ty, kteří se chtějí po dlouhém dni uvolnit a relaxovat.

Red Indo nabízí přirozený způsob, jak zmírnit nepohodlí a vytvořit hluboký pocit pohody, což je ideální pro dosažení úplné relaxace a vnitřního klidu.

Nabízíme Red Indo v různých velikostech balení, od 15g až po 1kg, takže si můžete vybrat ideální množství podle svých potřeb. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, máme pro vás tu správnou velikost.

Ve společnosti Kratom Bird jsme hrdí na to, že dodáváme produkty té nejvyšší kvality. Každé balení Red Indo prochází přísnou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že obdržíte produkt té absolutně nejvyšší úrovně.

Vyzkoušejte Red Indo ještě dnes; jsme přesvědčeni, že se tento produkt stane vaším novým oblíbeným pro relaxaci a pohodu!

Objednejte nyní a sami pocítíte ten rozdíl. Pokud jste zvědaví a chcete vyzkoušet před nákupem, nabízíme také zdarma vzorky. Zjistěte, jak můžete zahrnout vzorky do své objednávky zde

  • Red Indo Kratom Czech
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.