Recenze

WHITE INDO

result is 0
sku is WHITE INDO sample sku is WHITE INDO-Sample now it is 2024-06-16 05:44:00
current year and month is 2024-06
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
WHITE INDO
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is WHITE INDO sample sku is WHITE INDO-Sample now it is 2024-06-16 05:44:01
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is WHITE INDO-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

White Indo je prémiový produkt, který pochází z divoce rostoucích kratomových rostlin v pralese Aceh v Indonésii. Tento vzácný a exkluzivní zdroj poskytuje produkt, který se odlišuje od ostatních. Pro ty, kteří hledají něco speciálního, nabízí White Indo přirozené osvěžení, které může jemně, ale účinně zlepšit váš den.

Pokud hledáte něco, co vám dodá pocit bdělosti a pohody, je to produkt pro vás. Je ideální pro zahájení dne s pozitivním pocitem nebo pro získání extra energie, když vám klesnou energetické hladiny. White Indo je dostupný v několika velikostech, od malých vzorků 50g po větší balení až do 1kg. To usnadňuje nalezení množství, které vyhovuje vašim potřebám.

V Kratom Bird jsme hrdí na to, že nabízíme produkt, který je bezpečný a přirozený. Naše přísné kontroly kvality zajišťují, že pokaždé obdržíte produkt nejvyšší kvality!

Objednejte nyní a zažijte ten rozdíl sami. Pokud jste zvědaví a chcete vyzkoušet před nákupem, nabízíme také bezplatné vzorky. Zjistěte, jak můžete zahrnout vzorky do své objednávky  zde

  • white kratom czech
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.