Recenze

O nás

Kratom Bird

Ve společnosti Kratom Bird jsou pro nás zásadní naše hodnoty, které jsou základem filozofie a působení naší firmy. Těmito zásadami jsou: úoctivost a důvěra, služby a odpovědnost, kompetence a brilantnost, spolupráce a inovace. Řídíme se jimi při poskytování výjimečných služeb našim váženým zákazníkům.

Naše cesta, založená v roce 2012, začala osobním zájmem o rostlinu kratom. Uvědomili jsme si, že trh potřebuje spolehlivé a vysoce kvalitní výrobky, a proto jsme se rozhodli začít v tomto odvětví revoluci. Důkladně jsme prozkoumali rostlinu, prozkoumali trh a vyhledali důvěryhodné dodavatele. Nebyli jsme zcela spokojeni s nabídkou, proto jsme se rozhodli zkontaktovat přímo zdroj - jihovýchodní Asii - a navázat přímou spolupráci s pěstiteli.

Proč nakupovat u Kratom Bird?

Vynikající dodavatelský řetězec

Jádrem naší činnosti je zajistit dokonalost dodavatelského řetězce!

Dnes je naší chloubou dobře vybavený sklad, ze kterého denně expedujeme naše výrobky. Pečlivě získáváme nejčistší kratom od stabilních dodavatelů, čímž si zajišťujeme profesionální a spolehlivé vztahy. Díky vyloučení prostředníků zajišťujeme nejvyšší možnou míru kontroly kvality a dohlížíme na celý proces od získávání až po balení. Každá šarže je po dodání podrobena komplexnímu laboratornímu testování, které zaručuje nejvyšší standardy.

Vynikající zákaznická zkušenost

Ve společnosti Kratom Bird je pro nás prioritou pozitivní zkušenosti zákazníků!

Náš uživatelsky přívětivý internetový obchod, pečlivě vytvořený s důrazem na uživatelské rozhraní a zážitek, zajišťuje bezproblémové a snadné procházení a nákup. Snažíme se poskytovat špičkový zákaznický servis a úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom porozuměli jejich potřebám a preferencím.

Kratom nejvyšší kvality

Pták, kterého máme ve znaku, symbolizuje otevřenost, svobodu a důvěru!

Představuje naše jasné poslání nabízet pouze čistý, prvotřídní a kvalitní kratom za ty nejlepší ceny. Jsme pevně přesvědčeni, že k této přírodní volbě by měl mít přístup každý. S důrazem na opakovatelnost a reprodukovatelnost našich procesů se snažíme poskytovat konzistentní dokonalost v každém aspektu našeho podnikání.

Nejlepší zákaznický servis

Ve společnosti Kratom Bird je pro nás poctivost a důvěra základem naší spolupráce se zákazníky a partnery!

Služby a odpovědnost bereme vážně a uvědomujeme si, že spokojenost našich zákazníků je to hlavní. Kompetence a brilantnost jsou hnacím motorem našeho týmu, snažíme se neustále vylepšovat naše procesy a podporovat inovace. Podporujeme spolupráci a podporujeme inovativní myšlení, abychom se udrželi na špičce v oboru.

Logo Kratom Bird

Připojte se k nám na naší cestě a zažijte to nejlepší, co kratom nabízí. Ve společnosti Kratom Bird jsme odhodláni poskytovat výjimečné a důvěryhodné kratomové zážitky, za kterými stojí naše základní hodnoty a oddanost dokonalosti.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.