Recenze

Zajištění Kvality

Testováno v laboratoři

Ve společnosti Kratom Bird jsme nesmírně hrdí, že jsme se zavázali k tomu, abychom poskytovali nejvyšší kvalitu a zajistili maximální péči zákazníkům. Z těchto důvodů provádíme důkladné laboratorní testování všech našich produktů předtím, než je uvedeme do prodeje.

Vaše stoprocentní spokojenost je pro nás hlavní prioritou. Proto zajišťujeme, aby každý výrobek, který od nás obdržíte, splňoval nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Proto každou šarži podrobujeme komplexnímu testování prováděnému důvěryhodnými laboratořemi třetích stran. Tyto testy jsou prováděny za účelem ověření čistoty a celkové integrity našich výrobků.

V průběhu našeho přísného procesu zajištění kvality pečlivě testujeme různé potenciální kontaminanty a látky, které by mohly ohrozit bezpečnost našich výrobků. Naše komplexní laboratorní testy se zaměřují zejména na přítomnost

  • E. coli
  • kvasinek plísní
  • salmonel
  • enterobakterií
  • těžkých kovů
Kvalita zaručena

Díky těmto testům vám chceme zajistit naprostý klid a jistotu, že výrobky, které u nás zakoupíte, jsou důkladně testovány a neobsahují škodlivé prvky.

Chápeme, že transparentnost je důležitá a jsme pyšní na to, že se o výsledky našich laboratorních testů můžeme podělit s našimi zákazníky. Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li získat přístup k našim podrobným laboratorním zprávám, neváhejte nás kontaktovat. Vážíme si vaší důvěry a jsme odhodláni poskytovat vám výrobky nejvyšší kvality podložené vědeckým ověřením.

Když si vyberete Kratom Bird, můžete si být jisti, že nakupujete u společnosti, které skutečně záleží na vašem blahu. I nadále budeme dávat hlavní prioritu zdraví a spokojenost našich zákazníků tím, že budeme dodržovat naše přísné laboratorní testovací postupy a přijímáme náš závazek k zajištění kvality.

Jistota

Děkujeme, že jste si vybrali Kratom Bird. Těšíme se na to, až vám budeme poskytovat služby a zajistíme vám to nejlepší

Kontaktujte nás, pokud máte nějaké nápady nebo se chcete zúčastnit laboratorních zpráv.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.