Recenze

FAQ

Objednávka a platby

Jaké způsoby platby přijímáte?

Bankovní převod a kreditní karta.

Jak poznám, které produkty si vybrat?

Kratom Bird netvrdí ani nedoporučuje používat naše produkty k léčbě jakéhokoli typu zdravotních potíží. Před nákupem doporučujeme provést vlastní průzkum a použít rozlišovací schopnost. Pokud chcete obecné informace o vlastnostech kmene nebo oblíbených produktech, kontaktujte nás.

Kdo může objednávat vaše produkty?

Chcete-li si objednat u Kratom Bird, musíte být starší osmnácti (18) let a souhlasit s našimi smluvními podmínkami v celém rozsahu. Kliknutím sem zobrazíte úplné podrobnosti našich smluvních podmínek.

Proč byla moje objednávka zpožděna?

Vaše objednávka mohla být zpožděna nebo zrušena z následujících důvodů: Dosud jsme neobdrželi platbu – ověřte, zda byla platba bankovním převodem nebo kreditní kartou odeslána správně. Pokud vaše objednávka není k dispozici ani po přihlášení ke svému účtu za účelem kontroly stavu a stále jste neobdrželi e-mail s potvrzením objednávky, je možné, že jsme ji neobdrželi. V takovém případě nás prosím okamžitě kontaktujte. Ve vaší objednávce mohou chybět klíčové informace potřebné k odeslání.

Doprava

Zasíláte zboží do Česka?

Ano!

Zasíláte zásilky do mé země?

Zasíláme do všech zemí světa kromě Švédska, Dánska, Norska a Finska.

Jaké druhy dopravy nabízíte?

Všechny naše zásilky jsou odesílány prostřednictvím DHL Express, který vám balíček doručí do 1–2 pracovních dnů, nebo FedEx, což bude trvat 5 až 7 dní. Kliknutím sem se dozvíte o dopravě.

Co je doprava ve stejný den?

Pokud bude vaše objednávka zadána před naší uzávěrkou ve 12:00 PST během pracovních dnů, bude odeslána ještě tentýž den odpoledne. Dodání ve stejný den neznamená, že svou objednávku obdržíte ve stejný den, kdy byla zadána nebo odeslána.

Jak mohu sledovat svůj balíček?

Sledování je součástí e-mailu s potvrzením zásilky, který je odeslán krátce po odeslání objednávky. Tento e-mail vám poskytne sledovací číslo vašeho balíku a odkaz na webové stránky přepravce. Upozorňujeme, že aktualizace sledování mohou být zpožděny. Nemůžeme vám pomoci s vaším balíkem, když je na cestě, pokud není po zaručeném datu doručení.

Moje adresa je nesprávná. Mohu to opravit?

Pokud zaznamenáte chybu ve své adrese, okamžitě nás prosím kontaktujte. Můžeme být schopni provést opravu, dokud nebude vaše objednávka odeslána. Pokud byla vaše objednávka odeslána s nesprávnou adresou, můžete kontaktovat společnost DHL, aby vám adresu změnila!

Zákonnost

Je kratom legální?

Legalita a právní úprava kratomu se v různých zemích a regionech liší. V mnoha částech světa, včetně Spojených států a většiny evropských zemí, je kratom pro osobní použití legální. Mějte prosím však na paměti, že předpisy se mohou lišit a v některých oblastech mohou platit specifická omezení nebo nařízení.

Je kratom v Česku legální?

Ano, kratom je v Česku legální. V zemi neplatí žádné zvláštní právní předpisy, které by zakazovaly prodej, držení nebo užívání kratomu. Nezapomínejte však, že právní úprava se může měnit, a proto je vhodné sledovat aktuální vývoj nebo místní předpisy.

Dotazy na produkty

Co je kratom?

Kratom, vědecky známý pod pojmem Mitragyna speciosa, je tropický stálezelený strom pocházející z jihovýchodní Asie. Patří do čeledi kávovníkovitých a již po staletí se používá jeho své léčivé a rekreační vlastnosti. Listy kratomu obsahují účinné látky, včetně mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu, které interagují s receptory v mozku a stimulují myšlenky nebo mají sedativní účinky.

Naše zákazníky ke konzumaci kratomu nenabádáme, následující informace mají pouze vzdělávací charakter.

Kde je možné koupit kratom?

Chcete-li si koupit kratom na nejlepším místě, nehledejte nic jiného než Kratom Bird. Jako hlavní online destinace pro nadšence kratomu nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních kratomových produktů v Česku. Ať už hledáte práškové listy jakéhokoli kmene, naše webové stránky vám poskytnou bezproblémový a bezpečný nákup. Díky našemu závazku ke kvalitě, vynikající zákaznické podpoře a rychlému dodání je Kratom Bird vaším zdrojem pro nákup špičkových kratomových produktů v Evropě. Nakupujte ještě dnes a prozkoumejte náš rozsáhlý výběr pro dokonalý zážitek z kratomu.

Testujete svůj kratom laboratorně?

Ano, ve společnosti Kratom Bird klademe důraz na kvalitu a bezpečnost našich kratomových produktů. Všechny naše šarže kratomu podrobujeme přísným laboratorním testům. Díky spolupráci s důvěryhodnými laboratořemi třetích stran máme zajištěno, že se kratom komplexně testuje na čistotu a ověřuje se nepřítomnost kontaminujících látek. Tento závazek laboratorního testování nám umožňuje poskytnout našim zákazníkům klid a záruku toho, že dostávají pouze kratom nejvyšší kvality. Dbáme na transparentnost a zajištění kvality, a proto je laboratorní testování nedílnou součástí našeho procesu.

Jaký je nejlepší kratom?

Pod pojmem "nejlepší" kratom může každý jednotlivec myslet trošku něco jiného, protože odpověď závisí na osobních preferencích a požadovaných účincích. Různé kmeny kratomu, například Maeng Da, Bali a Green Malay, nabízejí odlišné vlastnosti a benefity. Někteří dávají přednost bílým, zatímco jiní dávají přednost zeleným. Doporučujeme vám, abyste si vyzkoušeli různé kmeny a zaexperimentovali si, abyste našli ten, který vyhovuje vašim konkrétním potřebám a cílům. Ve společnosti Kratom Bird nabízíme rozmanitou škálu vysoce kvalitních kratomových kmenů, abychom vyhověli individuálním preferencím a poskytli optimální zážitek. Nabízíme také vzorky prostřednictvím našeho vzorkovacího systému, pro více informací se podívejte prosím zde.

Jaké druhy kratomu existují?

Vyrábí se mnoho typů kratomu. Běžně se označují pod pojmem „kmeny“. Mezi oblíbené kmeny kratomu patří Maeng Da, Bali, Borneo, Malay a Thai. Každý kmen má jedinečné vlastnosti. Je důležité prozkoumat více kmenů, abyste si mohli udělat jasný názor na to, který vám bude nejvíce vyhovovat. Ve společnosti Kratom Bird nabízíme rozmanitý výběr kratomových kmenů, což vám umožní vybrat si typ, který vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Prodáváte prémiový kratom?

Ano, ve společnosti Kratom Bird jsme hrdí na to, že nabízíme pouze prémiové kratomové produkty. Náš kratom odebíráme od renomovaných dodavatelů a na vysokou kvalitu dbáme.

Mohu získat vzorky kratomu zdarma?

Ano, můžete! Nabízíme vzorky prostřednictvím našeho vzorkovacího systému zdarma, pro více informací se podívejte sem.

Jak připravit kratomový čaj?

Kratom bohužel neprodáváme jako spotřební produkt, proto vám nemůžeme poradit, jak se tento čaj připravuje.

Lze kratom dávat do kapslí?

Technicky vzato ano, ale my v kratom bird naše zákazníky nenabádáme ke konzumaci kratomového prášku.

Jak se kratom užívat?

Nemůžeme poradit v žádné formě užívání.

Jak mám kratom dávkovat?

Jestliže je vaším cílem používat kratomový prášek pro své zájmové aktivity, jako je například výroba kosmetiky, pak doporučujeme začít v malém množství s 1,5 g a poté zvyšovat o 0,5, dokud se netrefíte do svého zlatého středu.

Funguje kratom?

Mnoho uživatelů uvádí pozitivní zkušenosti s kratomem a potvrzuje jeho účinky.

Vrátí se

Jaké jsou vaše zásady vrácení?

Prosím klikněte sem pro zobrazení všech podrobností o našich Zásadách vrácení.

Kontaktujte nás

Jak se dostanu k zákaznickému servisu?

Prosím kliknutím sem kontaktujte náš tým péče o zákazníky.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.