WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Recenze

GOLD MAENG DA

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Zlatý Maeng Da Kratom od Kratom Bird je více než jen prášek z kratomu; je to zážitek z čistého zlatého standardu. Díky speciální metodě sušení získáváme tento jedinečný zlatý prášek. Tato zlatá barva neznačí jen jeho vynikající kvalitu, ale také jeho místo v spektru kratomu. Žluté kratomové produkty často představují harmonickou kombinaci oživujícího bílého kratomu a uvolňujícího červeného kratomu, což činí náš Gold Maeng Da dokonalou vyváženou silou ve vašich kratomových mýdlech!

Gold Maeng Da je vytvořen z nejkvalitnějších zralých listů kratomu, což zaručuje nezapomenutelnou kvalitu a účinek. Zde v České republice Kratom Bird symbolizuje nekompromisní snahu o kvalitu a autenticitu. Naše hrdost spočívá v dodávání produktů, které překračují očekávání, což se odráží v každém gramu našeho Gold Maeng Da Kratom.

Když si vyberete Kratom Bird, nevybíráte jen značku produktu - vybíráte si tradici excelence. Vstupte do zlatého věku kratomu s naším Gold Maeng Da a pocítíte vyváženou sílu v každém mýdle.

Zajímá vás bezplatný vzorkovací balíček tohoto produktu? Zjistěte, jak ho zahrnout do své objednávky zde

Dostupnost: Není skladem
  • GOLD MAENG DA
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.