Recenze

GREEN HORN

result is 0
sku is GREEN HORN sample sku is GREEN HORN-Sample now it is 2024-06-16 05:11:45
current year and month is 2024-06
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
GREEN HORN
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is GREEN HORN sample sku is GREEN HORN-Sample now it is 2024-06-16 05:11:45
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is GREEN HORN-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Ve srdci regionu Kalimantan, kde mocné řeky Bornea protínají bujnou zeleň, roste charakteristická rostlina kratom, jejíž listy se kroutí jako vznešené rohy. Je to zde, kde pečlivě sklízíme náš White Horn, Red Horn a naši hvězdu – Green Horn.

Green Horn Kratom není jen produkt – je to symfonie přírody, která si jemně vyladila svou sílu s vlastním rytmem země. Uživatelé si ho cení pro jeho schopnost jemně uklidnit a vyvážit vrtkavou mysl, zároveň nabízí jemný nárůst energie po koupeli. Především je to kmen kratomu, který vám pomáhá uvolnit se, soustředit se a najít svůj vnitřní klid.

Na Kratom Bird jsme hrdí, že můžeme představit Green Horn Kratom, nový klenot v naší sbírce kvalitních produktů. Každý list je vybírán ručně s péčí, aby zajistil čistý a silný zážitek.

Naše oddanost čistotě a síle se odráží nejen v našem pečlivém sklízecím procesu, ale také v přísných kontrolách kvality, které uplatňujeme. Chceme, abyste měli jistotu, že každé balení obsahuje bezpečný a přírodní produkt.

Objevte kouzlo Green Horn Kratomu a nechte se okouzlit vašimi smysly. Vyberte si ideální velikost balení, od pohodlného 15g balíčku po štědrou 1kg možnost, přizpůsobenou individuálním potřebám každého uživatele.

Připravte se, že vás Green Horn Kratom svádí. Objednejte si své zelené dědictví přímo z srdce Bornea na Kratom Bird dnes – a slibujeme, že kouzelná cesta teprve začíná.

Zajímá vás zdarma vzorek tohoto produktu? Zjistěte, jak můžete zahrnout vzorky do své objednávky zde

Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.