Recenze

GREEN THAI

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Zelený Thajský Kratom je prémiový druh z Thajska, známý svými osvěžujícími a energizujícími účinky. Naše produkty Kratom jsou vyráběny podle přísných standardů kontroly kvality a listy jsou pečlivě čištěny, aby zaručily nejvyšší kvalitu.

Náš Zelený Thajský Kratom je oblíbený mezi začátečníky i zkušenými uživateli Kratomu kvůli jeho vyváženému účinku. Nabízí příjemnou směs energie a pohody po sprše, což jej činí ideálním pro každodenní použití.

U Kratom Bird můžete být jisti, že kupujete nejlepší zelený kratom na trhu. Nabízíme náš Zelený Thajský Kratom v různých velikostech balení, od 15g do 1kg, abyste si mohli vybrat přesně to množství, které vyhovuje vašim potřebám.

Objednejte nyní online a zažijte rozdíl, který může náš Zelený Thajský Kratom udělat ve vašem životě! Prozkoumejte také další produkty v našem sortimentu, jako je Red Bali Kratom nebo White Maeng Da Kratom.

Máte zájem o zdarma vzorek tohoto produktu? Zjistěte, jak můžete vzorky zahrnout do vaší objednávky zde

Dostupnost: Není skladem
  • GREEN THAI
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.