Recenze

PLANTATION RED MAENG DA

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Představujeme náš nový Plantation Red Maeng Da od Kratom Bird, kde jsme zdokonalili umění pěstování kratomu. Odebíráním řízků ze stromů Maeng Da jsme pečlivě kultivovali naši vlastní jedinečnou plantážní odrůdu, která je ve své třídě samostatná.

Rozdíl mezi divoce rostoucím a plantážně pěstovaným kratomem je jasný; náš Plantation Red Maeng Da je výsledkem pečlivě kontrolovaných podmínek, které zaručují optimální růst a zralost. Tento proces dává bohatší, hlubší a konzistentnější zážitek – pokaždé.

Náš Plantation Red Maeng Da má perfektní rovnováhu uklidňujících a povzbuzujících vlastností, obohacených naším jedinečným systémem pěstování. To zaručuje produkt výjimečné čistoty a účinnosti, který zvyšuje tradiční zážitek Red Maeng Da na nové výšiny.

U Kratom Bird jsou kvalita a autentičnost vždy na prvním místě. Naše závazek k těmto hodnotám prostupuje každou částí našeho procesu, od plantáže po produkt. Každé balení našeho Plantation Red Maeng Da je svědectvím našeho úsilí o dokonalost.

Vyberte si Plantation Red Maeng Da pro vyšší zážitek z kratomu, který spojuje dědictví nejlepších stromů Maeng Da s technologií pěstování budoucnosti. Nechte tuto exkluzivní variantu stát se součástí vašeho denního rituálu a zažijte rozdíl s Kratom Bird.

Využijte příležitosti zahrnout vzorky do vaší objednávky a prozkoumejte bohaté dědictví a nepřekonatelnou kvalitu našeho Plantation Red Maeng Da, dozvíte se více o tom zde.

Dostupnost: Není skladem
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.