CREDIT CARD IS NOW WORKING ON WWW.KRATOMBIRD.COM! 

Recenze

PLANTATION WHITE MAENG DA

result is 0
sku is PLANTATION WHITE MAENG DA sample sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample now it is 2024-04-18 11:45:48
current year and month is 2024-04
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
PLANTATION WHITE MAENG DA
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is PLANTATION WHITE MAENG DA sample sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample now it is 2024-04-18 11:45:48
current year and month is 2024-04

test test test 5439,sample item sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Naše Plantation White Maeng Da kratom je ve své vlastní třídě, produkt, který je stejně jedinečný jako je oživující. Na našich specializovaných plantážích pečujeme o každou rostlinu, od pečlivě vybraných řízků z nejstarších stromů Maeng Da, abychom vytvořili variantu, která se odlišuje od davu.

Rozdíl mezi naším Plantation White Maeng Da a tradičně sklizeným White Maeng Da spočívá v péči a přesnosti našeho pěstování. Naše kontrolované podmínky zajišťují konstantně vysokou kvalitu, kde každý list dostává perfektní vyvážení živin pro rozvoj svých charakteristických bílých žilek - známých pro jejich energizující účinek.

Tento pečlivý proces vytváří White Maeng Da, který je nepřekonatelný ve své čistotě a dynamice, ideální pro ty, kteří hledají přírodní zvýšení energie. S 100% přírodním složením nabízí náš Plantation White Maeng Da povzbuzující zážitek, který je těžké najít kdekoliv jinde.

Kratom Bird je odhodlán nabízet pouze to nejlepší a náš Plantation White Maeng Da není výjimkou. Každý balíček je slibem nejvyšší možné kvality a služeb, s produktem navrženým tak, aby splňoval a překračoval vaše očekávání.

Probudte svou energii a zažijte nový rozměr vitality s Plantation White Maeng Da Kratomem. Udělejte jej součástí své denní rutiny a nechte Kratom Bird ukázat vám cestu k více živému bytí.

Využijte příležitosti zahrnout vzorky do vaší objednávky a prozkoumat bohaté dědictví a nepřekonatelnou kvalitu našeho Plantation White Maeng Da, dozvědět se více o tom zde.

Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.