Recenze

STEM&VEIN

result is 0
sku is STEM&VEIN sample sku is STEM&VEIN-Sample now it is 2024-02-23 04:00:40
current year and month is 2024-02
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
STEM&VEIN
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is STEM&VEIN sample sku is STEM&VEIN-Sample now it is 2024-02-23 04:00:40
current year and month is 2024-02

test test test 5439,sample item sku is STEM&VEIN-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Stem & Vein Kratom od Kratom Bird představuje často nepoznaný poklad světa kratomu. Na rozdíl od tradičních produktů z listů kratomu se Stem & Vein zaměřuje na to, co mnozí přehlížejí: stvoly a žíly stromu kratomu.

Tyto jedinečné části stromu obsahují jinou kombinaci unikátních vlastností, které vytvářejí odlišný profil účinků. Pro mnohé je Stem & Vein efektivním způsobem, jak prodloužit životnost svých oblíbených kratomových mýdel. Přidáním Stem & Vein do směsi můžete rozšířit své dávky, což umožňuje delší a udržitelnější používání vašich oblíbených odrůd kratomu.

Kratom Bird je hrdý na představení tohoto produktu na českém trhu, s týmž závazkem k kvalitě a čistotě, jaký vždy měli. Každý gram našeho Stem & Vein Kratom prochází přísnými kontrolami kvality a my neustále usilujeme o dodávání toho nejlepšího z pokladů přírody.

Když si vyberete Stem & Vein od Kratom Bird, nevolíte si jen další produkt kratomu. Vyberete si uznání celého spektra kratomu a využití jeho potenciálu naplno. Prozkoumejte, míchejte a objevte skrytou sílu Stem & Vein Kratomu ještě dnes!

Zajímá vás zdarma vzorek tohoto produktu? Zjistěte, jak jej začlenit do vaší objednávky zde

  • STEM&VEIN
Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.