Recenze

White Elephant Kratom

result is 0
sku is WHITE ELEPHANT sample sku is White Elephant Kratom-Sample now it is 2024-06-16 07:15:09
current year and month is 2024-06
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
WHITE ELEPHANT
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is WHITE ELEPHANT sample sku is White Elephant Kratom-Sample now it is 2024-06-16 07:15:09
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is White Elephant Kratom-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Zažijte White Elephant Kratom, tento výjimečný produkt je známý svými neobvykle velkými listy, které připomínají sloní uši, a symbolizují jeho silný energetizující účinek. Ideální způsob, jak zvýšit vaši energii a soustředění během dne!

Náš White Elephant Kratom se sklízí v regionu Jongkong v Indonésii, kde bohaté prostředí přispívá k jeho kvalitním a účinným vlastnostem. Každý list je pečlivě vybrán, aby zaručil produkt nejvyšší kvality a čistoty.

Nabízíme Kratom v různých velikostech balení - od 15g do 1kg - takže si můžete vybrat množství, které nejlépe vyhovuje vašim osobním potřebám.

V Kratom Bird můžete mít úplnou jistotu, že kupujete udržitelný produkt. Naše produkty Kratom jsou 100% přírodní a jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality, aby byl zaručen čistý a bezpečný produkt.

Jste připraveni probudit své smysly s White Elephant Kratomem? Objednejte si ještě dnes a nechte nás vám ukázat, proč je Kratom Bird vaší první volbou pro prémiový Kratom v České republice.

Zvědaví vyzkoušet White Elephant Kratom bez nákladů? Dozvíte se více o tom, jak si můžete přidat zdarma vzorek do vaší objednávky zde.

Více informací
Sale LabelNe
Testováno v laboratoři

Laboratorně testováno

Tento produkt se laboratorně testuje autorizovanou třetí stranou

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám pouze 100% mitragyna speciosa bez přidaných syntetických složek

Žádné přídatné látky

Žádné přídatné látky

Bez přídatných látek, pesticidů, virů a bakterií.

Chcete napsat hodncení?
Hodnocení mohou psát jenom registrovaní zákazníci.
Prosím, přihlašte se, nebo se zaregistrujte
Napište hodnocení


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.