Recenze

Velkoobchod Kratom

Wholesale

Hledáte spolehlivou společnost kratom, která dodává nejlepší kratom za nejnižší ceny v Evropě? Pak už nehledejte, velkoobchod kratom bird je součástí největší evropské společnosti dodávající kratom v celé EU od roku 2016. Snažíme se nabízet jen ten nejlepší kratom a být originální pro naše zákazníky, všechny naše produkty jsou testovány v laboratoři a prošly rozsáhlá kontrola kvality, která zajišťuje, že dovážíme pouze ty nejlepší listy!

Podle odborníků má trh s kratomem, zejména v USA, již nyní hodnotu 1,3 miliardy dolarů a Evropa jej pomalu dohání. Nenechte si ujít svou šanci stát se součástí tohoto vzkvétajícího trhu, buďte prodejcem kratom bird a zásobujte své zákazníky prémiovým kratomem DNES!

Proč byste měli být
prodejcem Kratom Bird?

Nabízíme prémiový kratom!

Naše továrny pracují s vysoce kvalitními výrobními postupy a nastavují laťku vysoko, aby ji ostatní následovali. Dobrá úroveň, praxe a kvalita se projevuje v konečném výsledku a jsme hrdí na to, že využíváme odborníky v oboru, kteří se starají o nastavení protokolů osvědčených postupů pro naši výrobu. Jsme hrdí na naši továrnu. Dnes máme vynikající tým kontrolorů kvality, abychom zajistili skvělý produkt, který můžete prodávat svým zákazníkům!

Jsme jediná společnost v Evropě, která dezinfikuje naše produkty!

Surovina je dezinfikována pomocí UV-C, což je nejúčinnější metoda dezinfekce kratomu od virů a bakterií, a před exportem jsou všechny krabice sterilizovány v gama sterilizačních zařízeních pro další vrstvu ochrany proti bakteriím a virům.

Nabízíme produkty testované v laboratoři!

Všichni říkají, že své produkty testují v laboratoři, ale opravdu? Nákupem od nás si zajistíte 100% laboratorně testovaný kratom se skutečnými laboratorními zprávami od Eurofins, největší a autorizované laboratorní společnosti na světě.

Nízké ceny!

Nabízíme nejlepší velkoobchodní ceny B2B a B2C v Evropě. Od 10 kg do 10 000 kg vám můžeme dodat jakékoli množství, které potřebujete, kontaktujte nás ještě dnes a můžeme diskutovat dále!

Evropský velkoobchod Kratom

Naše společnost sídlí ve Švédsku, což znamená, že svou objednávku můžete dostat během několika dní! spolupracujeme se společností FedEx, která dokáže doručit do týdne do všech evropských zemí za velmi nízkou cenu! Už nemusíte nakupovat z jihovýchodní Asie a platit vysoké poplatky za dopravu!

Vyplňte formulář
Budeme vás kontaktovat do 24 hodin!


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.